Polski English Deutsch
Start Kontakt Szukaj Mapa strony

Szukaj w serwisie

Praktyka w zakresie ochrony środowiska
Studencie oraz absolwencie uczelni !
Czy ochrona środowiska to branża, w której szukasz pracy ?
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla Praktykanta/ki w zakresie ochrony środowiska
Miejsce praktyki : Opole

Jeżeli :

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe: inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewnych nauk przyrodniczych
  • masz zdolności organizacyjne i potrafisz współpracować w zespole
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania i dalszą naukę, jesteś rzetelny  i skrupulatny
  • chcesz zdobywać doświadczenie i angażujesz się w realizację powierzonych zadań
  • dobrze znasz pakiet MS Office

Twoimi zadaniami byłoby:

  • współpraca przy realizacji projektów z zakresu ochrony środowiska
  • współpraca przy opracowywaniu dokumentacji środowiskowej
  • pozyskiwanie danych i aktualizacja baz danych o środowisku
  • wsparcie bieżącej pracy zespołu

My zaoferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w ochr. środ.
  • zaświadczenie o odbyciu praktyki
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczny czas odbywania praktyk (wymiar do indywidualnego ustalenia)

Docenimy Twoje atuty jak:

  • znajomość przynajmniej jednego z systemów informacji środowiskowych
  • dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny i CV)
na adres e-mail: rekrutacja@atmoterm.pl w temacie wiadomości prosimy wpisać: Praktyka – OŚ_2016

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

  poleć znajomemu drukuj
ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4 45-031 Opole tel. 77/4426666 fax 77/4426695 e-mail: office@atmoterm.pl
Nasze serwisy: www.ekowiedza.pl l www.remas.pl l www.ekoforum.opole.pl l Projekty unijne