Polski English Deutsch
Start Kontakt Szukaj Mapa strony

Szukaj w serwisie

Praktyka
Jeżeli szukasz doświadczenia zawodowego, zapraszamy do współpracy - miejsce praktyki: Opole

    Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Wdrożenie oraz wsparcie podczas realizacji zadania
  • Partnerską atmosferę organizacji turkusowej
  • Elastyczny czas odbywania praktyk (wymiar do indywidualnego ustalenia)
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyki
  • Możliwość praktyki płatnej

    Głównymi Twoimi zadaniami będą:
  • Telefoniczny kontakt z klientami
  • Bieżące aktualizowanie danych w bazie
  • Wsparcie realizacji zadań zespołu

    Poszukujemy osób:
  • Studentów kierunków inżynierii/ochrony środowiska, marketingu, zarządzania lub kierunków pokrewnych
  • Otwartych na nowe wyzwania i naukę
  • Chcących zdobywać doświadczenie, angażujących się w realizację powierzonych zadań
  • O zdolnościach komunikacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atmoterm.pl, w temacie wiadomości prosimy wpisać: Praktyka

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922), przez Administratora Danych Osobowych ATMOTERM S.A. ul.  Łangowskiego 4, 45-031 Opole. Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

  poleć znajomemu drukuj
ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4 45-031 Opole tel. 77/4426666 fax 77/4426695 e-mail: office@atmoterm.pl
Nasze serwisy: www.ekowiedza.pl l www.remas.pl l www.ekoforum.opole.pl l Projekty unijne