Polski English Deutsch
Start Kontakt Szukaj Mapa strony

Szukaj w serwisie

Specjalista ds. ochrony środowiska
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju, podejmowania wyzwań i współpracy z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • Pracę w Opolu, dla osób z innych lokalizacji możliwość pracy zdalnej
  • Wsparcie w pierwszych miesiącach pracy w naszej organizacji

Zapraszamy do współpracy osoby:

  • Z wykształceniem wyższym w zakresie ochrony środowiska lub kierunku pokrewnym
  • Posiadające doświadczenie w wykonywaniu dokumentacji i opracowań z zakresu ochrony środowiska:
  • - dokumentacje w zakresu ochrony powietrza, gospodarki odpadowej, gospodarki wodno-ściekowej
    - pozwolenia zintegrowane
    - analizy techniczne
    - programy, sprawozdania i strategie środowiskowe
    - dokumentacje w zakresie gospodarki niskoemisyjnej
    - inne powiązane z problematyką środowiskową
  • Lubiące pracę z Klientem, posiadające łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • Wykazujące się umiejętnością logicznej analizy danych, samodzielne w poszukiwaniu rozwiązań
  • Otwarte na nowe wyzwania, odpowiedzialne oraz zorientowane na podnoszenie wiedzy i umiejętności
  • Znające język angielski
  • Posiadające prawo jazdy kategorii B i gotowe do podróży służbowych

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem
  • Przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • Prowadzenie z Klientem uzgodnień dotyczących danych wejściowych do analiz i obliczeń
  • Prowadzenie uzgodnień administracyjnych w zakresie wykonywanej dokumentacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych: list motywacyjny i CV na adres e-mail: W temacie prosimy wpisać: Imię Nazwisko_KONS _2016.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2016 r. poz. 922."

  poleć znajomemu drukuj
ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4 45-031 Opole tel. 77/4426666 fax 77/4426695 e-mail: office@atmoterm.pl
Nasze serwisy: www.ekowiedza.pl l www.remas.pl l www.ekoforum.opole.pl l Projekty unijne