Polski English Deutsch
Start Kontakt Szukaj Mapa strony

Szukaj w serwisie


Studia podyplomowe - AGH w Krakowie

Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska
wraz z
ATMOTERM S.A.
realizują


Studia podyplomowe nt. "Instrumenty i techniki zarządzania środowiskiem"

 

Nowoczesny, stworzony w oparciu o badania rynku pracy program dydaktyczny w sposób kompleksowy ujmuje wszystkie, aktualnie najbardziej ważkie aspekty zarządzania środowiskowego w tym: prawno-ekonomiczne instrumenty zarządzania środowiskiem, systemy zarządzania środowiskowego EMAS i ISO 14000, handel pozwoleniami zbywalnymi oraz GIS w ochronie środowiska.

Dzięki dużej liczbie godzin dydaktycznych poświęconych na praktyczne rozwiązywanie problemów w zakresie zarządzania ochroną środowiska słuchacze studiów mają możliwość nabycia praktycznej wiedzy i umiejętności, które pozwolą w pełnym zakresie korzystać z dostępnych technik i narzędzi wspomagających procesy decyzyjne w ochronie środowiska.

 

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu instrumentów i technik zarządzania środowiskiem na poziomie przedsiębiorstwa i administracji publicznej.

 

Studia  adresowane są do osób zajmujących się zawodowo problematyką ochrony i inżynierii środowiska, pracujących w przedsiębiorstwach, administracji publicznej oraz w innych jednostkach organizacyjnych działających w obszarze szeroko rozumianej ochrony środowiska.

 

Więcej informacji otrzymają Państwo na stronie: http://home.agh.edu.pl/studium


  poleć znajomemu drukuj
ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4 45-031 Opole tel. 77/4426666 fax 77/4426695 e-mail: office@atmoterm.pl
Nasze serwisy: www.ekowiedza.pl l www.remas.pl l www.ekoforum.opole.pl l Projekty unijne