Polski English Deutsch
Start Kontakt Szukaj Mapa strony

Szukaj w serwisie


Historia

Początkami działalności firmy ATMOTERM S.A. było założenie w 1981 roku przez Ryszarda Pazdana firmy TERMASERW. Jej głównym obszarem działania było projektowanie oraz nadzór nad instalacjami ciepłowniczymi. W 1983 roku, po połączeniu z Pracownią Informatyczną SPECTRUM, należącą do Wandy Pazdan, firma zmieniła nazwę na ATMOTERM, a następnie na ATMOTERM S.C. Ryszard i Wanda Pazdan.

 

Powstanie firmy ATMOTERM to początek rozwoju usług w dziedzinie ochrony środowiska, zarówno w zakresie przygotowywanych dokumentacji, jak i tworzenia systemów komputerowych. Od 1992 roku spółka cywilna zaczęła się przekształcać w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Następnie przekształcono spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Od lat ATMOTERM S.A. uczestniczy w wielu międzynarodowych projektach. Firma ma na swoim koncie między innymi współpracę z uniwersytetem w Saint Luis Potosi z Meksyku, Regionalnym Centrum Środowiska (REC) z Budapesztu, z Europejską Agencją Środowiska w Kopenhadze (EEA), Międzynarodowym Instytutem Strategii Środowiskowych w Japonii (IGES), Sekretariatem Konwencji Klimatycznej z siedzibą w Bonn, z ONZ-owską placówką szkoleniową UNITAR z Genewy.

Obecnie ATMOTERM S.A. zatrudnia blisko 100 osób. Główna siedziba znajduje się w Opolu, a Biuro Prezesa mieści się w Warszawie.


  poleć znajomemu drukuj
ATMOTERM S.A. ul. Łangowskiego 4 45-031 Opole tel. 77/4426666 fax 77/4426695 e-mail: office@atmoterm.pl
Nasze serwisy: www.ekowiedza.pl l www.remas.pl l www.ekoforum.opole.pl l Projekty unijne